O nas

Poznaj nasz zespół

Wspólnie tworzymy jakość

Każde zlecenie jest realizowane przynajmniej przez dwie osoby
About Image
klientów
Stron tekstu
Lat doświadczenia
Wypitych kaw

Działamy już od siedmiu lat

Nasz zespół stale się powiększa, podobnie jak grono naszych klientów

Idea założenia biura w naszym podstawowym, pięcioosobowych składzie narodziła się jeszcze na studiach. Postanowiliśmy szybko wcielić pomysł w życie i od razu po zakończeniu edukacji przystąpiliśmy do działania - w składzie czterech magistrów filologii angielskiej i jednego doktora tego samego kierunku.

Start Translate24 przypadł na 2012 rok. Kiedy większość Polaków żyła mistrzostwami Euro 2012, nasze myśli krążyły głównie wokół nowo założonego biura i poszukiwania pierwszych klientów. Wydarzenia sportowe sprzyjały pozyskaniu dużej liczby zleceń już w pierwszych tygodniach, a niektórzy zamawiający z tamtego okresu zostali z nami do dziś! Z czasem nasz zespół powiększył się o kolejnych zdolnych tłumaczy i liczne grono specjalistów. Aktualnie współpracuje z nami kilkadziesiąt osób z Polski, Anglii, Stanów Zjednoczonych oraz Australii - zarówno zdalnie, jak i na miejscu.

Od początku stawiamy na sumienne i rzetelne podejście do przekładów - nawet tych obejmujących kilkanaście wyrazów. Wierzymy, że to właśnie dlatego tak wiele firm wraca do nas z kolejnymi zadaniami, a ilość przyjmowanych przez nas zleceń z roku na rok jest coraz większa. Mamy nadzieję, że już wkrótce dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów.

Zapraszamy do współpracy,
Zespół Translate24